Туристам


Наші кваліфіковані співробітники запропонують Вам тури по всьому світу. Ми готові допомогти підготувати маршрут і програму Вашого відпочинку з оптимальним поєднанням вартості та якості послуг, що надаються, використовуючи сучасні комп’ютерні системи бронювання та продажу. Ми організуємо Ваш відпочинок в будь-якому куточку земної кулі, і зробимо це професійно і якісно!

Принциповим турфірма вважає індивідуальний підхід до кожного туриста, висока якість сервісу, помірні ціни та гнучку систему знижок.
При всій різноманітності маршрутів і готелів, Вам залишається тільки вибрати курорт, який сподобається Вам. А ми забезпечимо якість, надійність і доступність турів.
Забронювати тур Ви можете по телефону, ICQ, Skype або заповнити заявку на бронювання на сторінках опису об’єктів розміщення.
Після отримання заявки, менеджер узгоджує з Вами умови розміщення, а також умови оплати. Після чого Ви отримуєте рахунок, який є підтвердженням бронювання. Рахунок повинен бути оплачений протягом п’яти банківських днів з дати виставлення рахунку. Оплату можна робити через будь-яке банківське відділення.
Номер вважається заброньованим після того, як оплата за рахунком проведена повністю або частково (не менше 20% від вартості туру) і гроші надійшли на наш розрахунковий рахунок.
Документи необхідні при поселенні:
– Паспорт.
– Туристична путівка.
– Для дітей: свідоцтво про народження і довідка, про епідемічний стан та щеплення.
Для постійних клієнтів розроблена дисконтна програма по накопичувальній системі.