Анталія

Анталія опис, трохи історії

Анталія є найбільшим містом на турецькому узбережжі Середземного моря, і є одним з центрів так званої Турецької Рів’єри. Заснована ще в 150 р. до н.е., як Атталія. Це центр однойменної області, багатої на історію та мистецтво, плюс прекрасні пляжі, зелені гори, і величезна кількість стародавніх руїн. Туристи з усього світу сюди прибувають, тому що тут чудово розвинена інфраструктура, безліч готелів у самому місті та його передмістях (від 3 * до 5 *), велика кількість різноманітних барів, кафе і ресторанів на будь-який смак.
Анталія знаходиться в зоні середземноморського клімату, з жарким сухим літом і помірною дощовою зимою. Середня температура взимку не опускається нижче позначки 10 ° C, пік літньої температури може досягати 45 ° C. Середня температура моря в зимові місяці становить близько 17 ° C, в літні місяці близько – 27 ° C.
Варто відвідати: старий квартал Калєїчи, вхідні ворота в старе місто імператора Адріана, Музей Археології, давньоримський театр Аспендос, Башта Хидирлик, Годинникова башта Саат Кулеси, а також парки – Карааліоглу, Ататюрка, Кон’яалти, Мермерлі, Явуз Озджан, і ще Національні парки Водоспад Куршунлу і Водоспад Дюден (з оглядовим майданчиком при впаданні в море), і ще безліч різних руїн і старих будинків.

Анталія фотографії


Замовити тур
Пн. - Сб. з 10-00 до 19-00

  Львів:

  +38 032 243-07-29

  +38 050 371-17-36

           

  Дрогобич:

  +38 03244 2-43-60

  +38 050 371-23-74

           

Дізнайся як придбати
вибраний тур:

  Уточнити актуальність туру, приїхати до нас:

  м. Львів, вул. Коперника, 46

  м. Дрогобич, вул. Грушевського, 44

  Пн-СБ: 10-00 - 19-00

  Нд: вихідний

  Взяти з собою:

  - Паспорт

  - Номер туру

  - Закордонний паспорта або копію

  - Гроші або карту: MasterCard, Visa Classic, Visa Electron.

В нас - тільки якісні і
перевірені часом тури
до Туреччини від:
Інформація про ціни
і дисконтну програму

  Всі тури продаються за цінами туроператорів, але завжди є можливість відпочити дешевше - отримай скидку!
  дізнайся як →

Анталія карта