Александрія

Александрія опис, трохи історії

Один з найбільших міст Єгипту, найбільший морський порт країни, розташований на півночі, на узбережжі Середземного моря, і був заснований Олександром Македонським у 331г. до н.е. Після його смерті, місто було під грецької владою, і став другим за потужністю та величиною в античному світі, тому на сьогодні є найєвропеїзованішим містом Єгипту. У 3 ст. до н.е. цар Птолемей І звів тут Фароський Маяк, другу (після пірамід) по висоті будівлю тодішнього світу (зараз тут не менш величний форт Кайт-Бей). Також, у той час побудували іншу будівлю – відому Александрійську бібліотеку. Аж до 7 ст. н.е. Олександрія була столицею Єгипту.

М’який клімат, європейська архітектура по сусідству з мечетями, безліч пляжів Середземномор’я, затишні готелі, ось вже сторіччя залучають сюди людей з усього світу.
Варто відвідати: Форт Кайт-Бей, Цвинтар ім. Мустафи Камеля, Ка Ель-Шукафа (місце заснування Александрії, включаючи підземні катакомби), Колона Помпея, Римський театр, Палац Монтазаха, Президентський Палац; музеї: Александрійський Національний, Греко-Романський, Музей Мистецтв, Королівський Ювелірний Музей; Православна Олександрійська Церква, Мечеть Ель-Мурсі Абуль-Абас, Коптський Кафедральний Собор Св. Марка, Мечеть Аттарін, Тегранський Некрополь.

Александрія фотографії


Замовити тур
Пн. - Сб. з 10-00 до 19-00

  Львів:

  +38 032 243-07-29

  +38 050 371-17-36

           

  Дрогобич:

  +38 03244 2-43-60

  +38 050 371-23-74

           

Александрія фото
В нас - тільки якісні і
перевірені часом тури
в Єгипет від:
Інформація про ціни
і дисконтну програму

  Всі тури продаються за цінами туроператорів, але завжди є можливість відпочити дешевше - отримай скидку!
  дізнайся як →

Александрія карта