Єгипет

Єгипет опис, регіони, трохи історії

Територія Єгипту становить 1001450 кв. км. Населення Єгипту – 64 мільйони чоловік. Столиця країни – Каїр. З півночі берега Єгипту омиваються Середземним морем, на сході – Червоним морем. На північному сході (по Сінаю) Єгипет граничить з Ізраїлем, на заході – з Лівією, на півдні – з Суданом. Єгипет – один із самих популярних курортів для відпочинку.

Єгипет захоплює і запам’ятовується кожному відвідувачу. Країна стародавньої цивілізації, яка будувалася століттями на, здавалося б, безплідній пустелі та могутньому Нілі. Тут творилася історія людства, а спадщина, яка нам залишилася, безцінна. Це країна храмів, ієрогліфів, мумій, і перш за все – пірамід і пляжів, на березі найтеплішого моря у світі. Менш відомим є середньовічна спадщина Єгипту, коптське християнство та іслам, стародавні церкви, монастирі і мечеті. Саме тут знаходяться 2 з грецьких 7 Чудес Світу – залишки Александрійського Маяка і Піраміда Хеопса.
Погода в Єгипті в основному тепла, спекотна і суха. Клімат на півночі – субтропічний, на решті території країни – тропічний пустельний з різкими добовими коливаннями температури. Купальний сезон у Єгипті – цілий рік. Але все-таки найкращі місяці для відпочинку – жовтень-травень.

Єгипет пошук туру

Пошук туру - це автоматизований процес, який дозволяє будь-якому охочому підібрати тур до Єгипту, зі свого комп′ютера. Просто заповніть поля і натисніть кнопку пошук туру. Програма покаже Вам максимально повний список наявних пропозицій, а також розцінки на них. Однак, так як інформація постійно змінюється і оновлюється, ми рекомендуємо після підбору туру зателефонувати нам в офіс і уточнити інформацію (ціну і актуальність туру) в Єгипет у менеджера.

Єгипет регіони, місця відпочинку, корисна інформація


Замовити тур
Пн. - Сб. з 10-00 до 19-00

  Львів:

  +38 032 243-07-29

  +38 050 371-17-36

           

  Дрогобич:

  +38 03244 2-43-60

  +38 050 371-23-74

           

Єгипет фото
В нас - тільки якісні і
перевірені часом тури
в Єгипет від:
Інформація про ціни
і дисконтну програму

  Всі тури продаються за цінами туроператорів, але завжди є можливість відпочити дешевше - отримай скидку!
  дізнайся як →

Єгипет карта